Mapy a tisk
Kartografické vydavatelství
tiskárna a grafické studio
tel.: +420 210 083 570 | info@zaket.cz
Žaket, Slánská 381/10, 163 00 Praha 6

Kalendáře

Nástěnné kalendáře, tříměsíční kalendáře a kalendáříky

Naše tiskárna každoročně vydává několik typů kalendářů připravených pro firemní přítisky. Máme připraveny tříměsíční kalendáře s posuvným okénkem, kreativní kalendáře a velký nástěnný kalendář Ladislava Kamaráda - ten v limitované edici.

Dále obvykle realizujeme plakátové celoroční kalendáře, firemní stolní kalendáře s fotografiemi dodanými zákazníkem i kalendáříky formátu kreditní karty, lze je využít i jako vizitky nebo slevové karty.

Tříměsíční (variantně čtyřměsíční) kalendáře s posuvným datovým okénkem

Tříměsíční kalendář ve formátu A3 s horním panelem a spodní lištou pro Vaši prezentaci vydáváme každoročně v několika variantách grafiky i barevnosti. Standardní provedení je s horním reklamním panelem přišitým naplocho skobičkami, horní panel s kalendáriem lze spojit i twin vazbou.

Ve vyšších nákladech a při včasné objednávce můžeme zpracovat i jiné provedení (barevnost, grafické provedení, velikost, knihařské zpracování) zcela dle Vašich představ.

Čtyřměsíční kalendáře mohou být v provedení s twin spirálou mezi jednotlivými bloky, nebo s bloky lepenými k podkladovému kartonu.

Nástěnné kalendáře Ladislav Kamarád (zobrazit detaily)

Žaket je každoročně (od roku 1997) vydavatelem autorského kalendáře fotografa Ladislava Kamaráda, držitele titulu Master QEP - MEP. Více o autorovi a jeho fotografiích najdete na http://www.horolezec.cz 
Kalendář Ladislav Kamarád vychází vždy v limitovaném nákladu, není určen pro běžný prodej, a je připraven pro prezentaci firem formou přítisku na spodní lištu nebo na každý list.

Specifikace: formát 450x620 mm, 12 kalendářových listů + titul, papír 170g křída lesk, titul 300g křída lesk + lak lesk, tisk 5/0. 

Přítisk na spodní lištu či na každý kalendářový list, barevnost 1/0–5/0 (CMYK i přímé pantone odstíny).
Balení do papíru á 10 ks či individuálně do obalů z mikrovlnné lepenky či do igelitových tašek. Oba obalové materiály možno opatřit firemním potiskem.

Firemní objednávky jsou možné do vyčerpání limitu nákladu, objednávat lze celoročně na adrese: ivo.novak@zaket.cz
Individuální kusový prodej kalendářů na adrese: objednavky@zaket.cz nebo info@zaket.cz

Kalendář Domaluj a daruj!

Kalendář Domaluj a daruj je vhodným dárkem pro dotvoření dolepením fotografií nebo dokreslením obrázků. Je také koncipován pro přítisk loga nebo kontaktů na dolní lištu, takže ho lze rovněž využít jako nápaditou firemní prezentaci.
Standardně se vyrábí ve formátu A4+, ale v případě zakázkové výroby lze formát i obsah přizpůsobit přání klienta.

Kalendáře na objednávku

Na základě konkrétní objednávky zhotovíme kalendář libovolného formátu a typu (nástěnné, stolní, trhací, plánovací, kartičkové, plakátové, osobní apod.). Zpracujeme Vaše dodané fotografie nebo texty, připravíme pro Vás kompletní grafiku. Technologii tisku (ofset či digitální tisk) zvolíme podle požadovaného nákladu. Digitální tisk umožňuje realizovat osobní kalendáře (do formátu A3) již od jednoho kusu!

Kartičkové kalendáříky

V našem portfoliu je i výroba vysekávaných kalendáříků s oblými rohy formátu kreditní karty s Vaší grafikou. Kalendáříky jsou oboustranně plnobarevné s lesklým laminem na přední straně a kalendáriem na zadní straně, kde je i místo na 2–3 řádky kontaktních informací popř. logo. Kalendáříky se dělají v násobcích 1000 ks, výjimkou je pouze menší náklad 500 ks.

Výhodných cen je dosaženo díky skládání jednotlivých objednávek na velký společný tiskový arch (zaplňují se pozice dle počtu). Tímto způsobem realizujeme kalendáříky v období září–prosinec. Mimo toto období je možné zakázku zhotovit kdykoliv jako individuální na základě samostatné kalkulace.

Tento formát je možné využít také jako vizitku, slevovou nebo věrnostní kartu za velmi výhodnou cenu díky produkci ve společných arších. Pokud budete požadovat expresní termín (dříve než se zaplní arch, což bývá zhruba jednou za 2–3 týdny) je třeba počítat s vyšší cenou, pokud se jedná o náklad menší než 10 000 ks.