Mapy a tisk
Kartografické vydavatelství
tiskárna a grafické studio
tel.: +420 210 083 570 | info@zaket.cz
Žaket, Slánská 381/10, 163 00 Praha 6

Nástěnný kalendář Ladislava Kamaráda

Naše firma od roku 1997 produkuje autorský kalendář fotografa Ladislava Kamaráda, držitele titulu Master QEP – MEP (více o autorovi na http://www.horolezec.cz).

25. vydání nástěnného kalendáře Ladislava Kamaráda pro rok 2023 obsahuje 13 panoramatických fotografií převážně z pohraničních hor Čech a Moravy, ve formátu na šířku.

  • Technická specifikace: formát 620x450 mm, 12 listů na lesklé křídě 170g, titul na 300g + lesklé lamino, vazba TWIN, podkladový karton, technologie tisku CMYK, 200 lpi.

Základní cena kalendáře v případě realizace přítisku je 300,- Kč + DPH 21%. Cenu přítisku loga pak kalkulujeme individuálně - podle množství, barevnosti a technologie . Od 300 ks je jakákoliv forma přítisku zdarma.
V případě objednávky přítisku na každý list kalendáře zákazník souhlasí s tím, že objednané množství bude akceptovat v rozpětí + - 10 ks (technologické důvody při tisku). Stejně tak může objednat prezentaci na dolepené liště, pak tento nadnáklad není nutný.

Cena kalendáře bez přítisku k individuálnímu odběru je 330,- Kč vč. DPH 10% + balné a poštovné podle zvolené přepravní společnosti a počtu kusů. Např. 1 ks na dobírku do výdejního místa PPL podle Vašeho výběru je za 495 kč, 1 ks v odnosné tašce zakoupený u nás na Slánské je za 350 kč.

Kalendář vždy vychází v limitovaném nákladu a není určen k běžnému prodeji v distribučních sítích. Slouží zejména pro prezentaci firem formou přítisku loga na kalendářové listy či na lištu pod kalendářem.
Adjustace je po 1 ks do obalu z mikrovlnné lepenky či do PVC tašek. Obojí je možné opatřit firemním potiskem.

Objednávat lze celoročně až do vyčerpání limitovaného množství na mailové adrese: ivo.novak@zaket.cz
Individuální kusový prodej kalendářů na adrese: objednavky@zaket.cz.