Mapy a tisk
Kartografické vydavatelství
tiskárna a grafické studio
tel.: +420 210 083 570 | info@zaket.cz
Žaket, Slánská 381/10, 163 00 Praha 6

Tisk - Vizitky, letáky, hlavičkové papíry, formuláře

Tiskneme letáky i hlavičkové papíry v libovolném formátu na všechny druhy papírů. Při tisku do gramáže 150g lze papíry falcovat, při vyšších gramážích je vhodnější v místě lomů provést bigování a následně doskládat. Zpracování je dražší i časově náročnější, ale papír se v místě lomu při tomto způsobu zpracování nezlomí, nýbrž pouze ohne, takže není porušena barevná plocha tisku v ohybu.

V objednávce uveďte způsob zpracování (řezání, skládání), balení (krabice, fólie, papír), případně požadavek na označení balíčků podle plánované distribuce.

Grafiku zpracujeme dle zadání.

Vaši poptávku zkalkulujeme obratem (kalkulace@zaket.cz), cena záleží na nákladu, požadovaném materiálu a barevnosti tiskoviny.

Vizitky

Standardní provedení je ve formátu 90x50 mm, na matnou křídu 300g, plnobarevně (CMYK) s tím, že shromažďujeme vizitky do jednoho tiskového archu, který se tiskne po naplnění cca jednou za 2–3 týdny. Tento způsob je finančně výhodný pro menší náklady (cca do 1000 ks)
Vyšší náklady vizitek, vizitky na jiný papír než na standardně nabízený, a vizitky s ražbou tiskneme obratem (do 2–5 pracovních dnů od schválené korektury) jako samostatné zakázky a na základě individuální kalkulace.

Sazba nové vizitky 150,– Kč
Úprava stávající vizitky 50,– Kč
Tisk vizitky v barevnosti 1/0 2,– Kč
Tisk vizitky v barevnosti 2/0 2,50 Kč
Tisk vizitky v barevnosti 3/0 3,– Kč
Tisk vizitky v barevnosti 4/0 3,50 Kč

Ceny jsou bez DPH.